הצהרת DMCA

סקינדו מכבדת את הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של החברים ברשת הפרסום שלה. אם הינך חש כי תוכן מסוים, אשר מופיע ב – www.sekindo.co.il או באחד הדפים בו (“האתר”), פוגע בזכויות יוצרים שלך או שהינך מייצג, אנא שלח הודעה כתובה לנציג ממונה זכויות היוצרים של סקינדו (“נציג זכויות יוצרים”), תוך ציון המיקום של זכויות היוצרים, אשר לטענתך מופרות, בהתאם להוראות ה – Digital Millennium Copyright Act)DMCA).

השירות (כפי שמוגדר בתנאי השימוש של סקינדו) מאפשר למשתמשים רשומים לפרסם תוכן במסגרת השירות. סקינדו לא מעלה למערכת תוכן של משתמשים רשומים ואינה לוקחת אחריות לתוכן, אשר עשוי להיות זמין במסגרת השירות או האתר. בעקבות פנייתך ובכפוף להוראות ה – DMCA, סקינדו עשויה להסיר או לחסום גישה לתוכן כזה.

בפנייתך בנושאים אלו ועל מנת לייעל את ההתייחסות, הודעתך לגבי ההפרה הנטענת חייבת להיות הודעה כתובה, אשר נשלחת לנציג זכויות היוצרים, וכוללת באופן ברור את הפרטים הבאים:

 1. חתימה פיזית או אלקטרונית של נציג המוסמך לפעול בשם הבעלים הבלעדי של זכויות יוצרים שכביכול מופרות;
 2. פרטי העבודה שכביכול מופרת באמצעות השירות, או במקרה שכמה עבודות רלוונטיות בהודעה אחת, רשימה של עבודות אלו;
 3. פרטי החומר שכביכול מופר או שמהווה את הנושא של פעילות מפירה, ושהגישה אליו צריכה להיחסם, ומידע מספק דיו, המאפשר לסקינדו לאתר את החומר, כולל כתובת ה – URL המדויקת (כתובת אינטרנט) של העמוד ברשת בו איתרת את הפרת זכויות היוצרים של העבודה;
 4. מידע מספק דיו, המאפשר לסקינדו ליצור עימך קשר, כגון כתובת, מספר טלפון, ואם ניתן כתובת אימייל בה ניתן ליצור עימך קשר;
 5. הצהרה לפיה הינך מאמין באמת ובתמים, כי השימוש בחומר בצורה הנטענת, אינו מורשה על ידי בעל זכויות היוצרים, נציגו או החוק;
 6. הצהרה לפיה המידע בהודעה מדויק, ובכפוף לעונש של שבועת שקר, שהינך מוסמך לפעול בשמו של הבעלים הבלעדי של זכויות היוצרים, שכביכול מופרות.

לאחר קבלת הודעתך, סקינדו עשויה לבקש ממך לספק מידע נוסף או משלים, בטרם הסרת כל תוכן שהוצג בשירות או באתר, שכן סקינדו בהכרח פועלת בהתאם להוראות ה – DMCA. בנוסף, אנו עשויים לספק למשתמש הרשום שלנו, שהעלה את התוכן שכביכול מפר זכויות יוצרים, את פרטי ההתקשרות שלך, על מנת לאפשר למשתמש זה ליצור עימך קשר ולהשיב לטענותיך.

הודעת נגד

הינך רשאי לשלוח הודעת נגד לנציג זכויות היוצרים שלנו. בפנייתך בנושאים אלו ועל מנת לייעל את ההתייחסות, הודעת הנגד חייבת להיות כתובה ולהכיל את הפרטים הבאים:

 1. חתימה פיזית או אלקטרונית שלך;
 2. פרטי החומר שהגישה אליו נחסמה והמיקום בו תוכן זה הופיע לפני שהגישה אליו נחסמה;
 3. הצהרה תחת עונש שבועת שקר, כי הינך מאמין באמת ובתמים שהחומר נחסם כתוצאה מטעות או טעות זיהוי של החומר שצריך להיחסם;
 4. שמך, כתובתך, מספר הטלפון שלך, והצהרה כי הינך מסכים לסמכות המשפטית של בית המשפט של תל אביב, ישראל או באם כתובתך הינה מחוץ לישראל, לכל סמכות משפטית של האזור בו הינך נמצא, וכי תענה להודעתו של אדם הטוען להפרת זכויות יוצרים או נציגו.

לאחר קבלת הודעת הנגד, אנו נספק באופן מיידי העתק של ההודעה לאדם אשר שלח את הודעת ההפרה של זכויות היוצרים, ונעדכן אדם זה כי אנו נחליף את התוכן המוסר, או שנפסיק את חסימת הגישה לתוכן זה בתוך 10 ימי עבודה.

בשלב זה נחליף את התוכן המוסר ונפסיק את חסימת הגישה אליו בתוך 10 עד 14 ימי עבודה מרגע קבלת הודעת הנגד, אלא אם כן נציג זכויות היוצרים שלנו יקבל קודם לכן הודעה מהאדם, אשר הגיש את ההודעה על הפרת זכויות היוצרים, כי הוא הגיש בקשה לבית משפט לאסור על המשתמש הרשום את הפעילות המפרה את זכויות היוצרים של התוכן במערכת או ברשת שלנו.

פרטי נציג זכויות היוצרים

ציג זכויות היוצרים הינו:________רותם שאול________ כתובת: ____רחוב ראול וולנברג 2א, בית מקאן, תל אביב, 6971902, 
מספר הטלפון: ____972-3-7696676__________; כתובת האימייל: __________DMCA@sekindo.co.il_____; פקס: __972-3-7696620_________. לתשומת לבך, נציג זכויות היוצרים מקבל הודעות DMCA בלבד. בכל נושא אחר, כגון הערות, בקשות והודעות אחרות, אנא פנה ל: _____contact@sekindo.co.il.

דברו איתנו

נותרתם עם שאלות? אנחנו כאן בשבילכם

מלאו את הטופס ואנחנו אתכם בהקדם

שדות המסומנים ב- * הינם שדות חובה
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פרטי התקשרות

 • כתובתינו

  תל-אביב(HQ)– רח’ ראול ולנברג 2א’, רמת החייל, ת”א

  McCann New York, 622 Third avenue New York, NY 10017

 • דואר אלקטרוני