תשלומי מפרסמים

סקינדו אינה גובה כל סכום מהמפרסמים ברשת הפרסום בגין שירותי החברה. יחד עם זאת, מטעמי אבטחה, תיגבה עמלה בסכום של 1$ ממפרסמים, עבור הגדרת כרטיס אשראי חדש במערכת, או עדכון של כרטיס קיים.

סקינדו מכבדת תשלומים באמצעות העברות בנקאיות, כרטיסי אשראי של החברות הבאות: ויזה, מאסטרקארד, ישראכרט ואמריקן אקספרס, שיקים או כל אמצעי תשלום אחר כפי שסוכם בין הצדדים.

מפרסמים יכולים לצפות בפרטי התשלומים העתידיים שלהם ובהיסטוריית התשלומים שלהם בעמוד “החשבון שלי”
במערכת סקינדו.

המחירים בסקינדו אינם כוללים מע”מ ולחיוב יתווסף המע”מ המתאים. חשבונית מס תישלח לכתובת האימייל שהמפרסם הגדיר באתר. ניתן להזמין חשבונית מס בעמוד “החשבון שלי”.

תשלומים לבעלי האתרים

סקינדו אחראית לחיוב המפרסמים שלה ברשת ולתשלום מתאים של הכנסות הפרסום לבעלי האתרים. תשלום סקינדו לבעלי האתרים מתבצע באמצעות המחאה, העברה בנקאית, או פייפאל, בהתאם לבחירתו של בעל האתר ואישור מחלקת הכספים שלנו.

התשלומים לשותפים ברשת מועברים אך ורק בתמורה לחשבונית מס/קבלה כחוק. התשלומים מועברים על בסיס של שוטף פלוס 30 אלא אם כן צוין אחרת על ידי אחד מאנשי הצוות שלנו. באמצע כל חודש, נסגרת הפעילות החשבונאית של החודש הקודם, ונשלח מייל לכל בעל אתר הזכאי לתשלום בגין פעילות זו, כאשר במייל פירוט מלא של הסכום אותו בעל האתר צבר והדרכים לקבלת התשלום.

על בעל האתר לשלוח חשבונית עד ל – 5 לחודש הבא, כאשר תאריך החשבונית חייב להיות על אותו החודש בו היא נשלחה. לאחר קבלת חשבונית מבעל האתר, התשלום יועבר עד לסיום החודש העוקב. במידה ותאריך החשבונית יהיה רשום על חודש מאוחר יותר, או לחילופין החשבונית תגיע אלינו לאחר ה – 5 לחודש, התשלום יועבר בהתאמה לפי שוטף פלוס 30.

המחירים באתר אינם כוללים מע”מ, ולתשלום עבור בעלי אתרים, שהינם חברה בע”מ או עוסק מורשה, יתווסף מע”מ כחוק.

חובתו של כל בעל אתר, המשיג הכנסות מפרסום בעזרת סקינדו, לדווח על הכנסות אלו לרשויות המס. סקינדו איננה, ולא תהיה כל צד בכל סכסוך בין בעל אתר לרשויות המס. סקינדו מדווחת לרשויות המס על כל תשלום שמועבר על ידה לבעל אתר ועל זהותו של בעל האתר.

בעלי האתרים יכולים לצפות בפרטי הרווחים העתידיים וההיסטוריים שלהם בעמוד “החשבון שלי” בסקינדו.

תשלום עבור סכום נמוך מ – 200 ש”ח לא יועבר. במקרה שבעל אתר לא הגיע להכנסות של 200 ש”ח בתקופה אחת (חודש אחד), הכנסותיו יועברו לתקופה הבאה עד אשר יעלו על סכום זה של 200 ש”ח.

דברו איתנו

נותרתם עם שאלות? אנחנו כאן בשבילכם

מלאו את הטופס ואנחנו אתכם בהקדם

שדות המסומנים ב- * הינם שדות חובה
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פרטי התקשרות

  • כתובותינו

    תל-אביב(HQ)– רח’ ראול ולנברג 2א’, רמת החייל, ת”א

    McCann New York, 622 Third avenue New York, NY 10017

  • דואר אלקטרוני