תנאי שימוש באתר

ברוכים הבאים ל – www.sekindo.co.il (ה”אתר”). סקינדו בע”מ ו/או מי מטעמה (“סקינדו”, “אנחנו”, “שלנו” או “אנו”) הינה הבעלים והמפעילים של האתר ושל רשת הפרסום האינטרנטית לשירותי פרסום ממוקד המוצעת באתר, כולל כל כלי רלוונטי (באופן קולקטיבי ה”שירות”).

אנא קרא את תנאי השימוש הבאים של השירות (ה “תנאים”) לפרטיהם. בשימוש באתר, או בהרשמה כמשתמש לאתר, הינך מסכים לתנאי השימוש. אם אינך מסכים לתנאים, עליך לוותר על השימוש באתר.

תנאים אלו תקפים למפרסמים, בעלי אתרים, משתמשים אחרים באתר וכל גוף אחר שעשוי להשתמש או להיות מושפע, ישירות או בעקיפין מהשירות או האתר.

השירות

השירות הינו רשת פרסום שנוסדה ב – 2006 למטרה של שיפור הפרסום האינטרנטי במובנים של מיקוד, שקיפות, שליטה ופשטות. בכפוף לתנאים, אתה רשאי לגשת ולהשתמש בשירות, בין אם כבעל אתר, על ידי הצעת האתר שלך כפלטפורמה לפרסום אונליין, או כמפרסם, על ידי הצעת פרסומות שיוצגו באתרים של בעלי האתרים.

כמפרסם, לאחר הרשמתך לשירות, יתאפשר לך להעלות פרסומות מפורמטים שונים כולל טקסט, גרפיקה, אודיו ויישומי פלאש (ה”מדיה”), לבחור פורמטים רלוונטיים, קטגוריות ושיטת תמחור, לבחור שוק יעד, להגדיר שטחי פרסום (“שטחים”) ולתקשר עם בעלי אתרים, הרוצים להציג את הפרסומות שלך באתרים שלהם. הפרסומות המועלות שלך יהיו נגישות לכל משתמש רשום אחר. השירות יאתר באופן אוטומטי את השטחים בהם הפרסומות יוצגו, בהתבסס על העדפותיך. אם אינך מציין שטחים מועדפים, אזי סקינדו עשויה להציג את הפרסומות שלך בשטחים זמינים, לפי שיקול דעתה הבלעדי, תוך מאמצים להציג את הפרסומות בשטחים הממוקדים ביותר.

כבעל אתר, לאחר הרשמתך לשירות, יתאפשר לך להגדיר את השטחים הזמינים באתר שלך ואת מאפייני המשתמשים באתר שלך, לבחור פורמטים רלוונטיים, קטגוריות, ולהטמיע את קוד שטח הפרסום שאנו נספק לך בקוד האתר שלך. השירות יציג באופן אוטומטי פרסומות בעמודים המכילים את הקוד המוטמע. סקינדו עשויה להציג פרסומות בשטחי הפרסום המוגדרים שלך, אם אף אחת מהפרסומות שבחרת לא תהיה זמינה, או אם לא בחרת להציג פרסומות. במקרים כאלו, סקינדו תציג פרסומות לפי שיקולדעתה הבלעדי, תוך מאמצים להתאים אותן להעדפותיך.

הינך מסכים לציית לכל חוק מקומי ובינלאומי, רגולציות ותקנות, כולל תקנות מס והינך מאשר כי אתה האחראי הבלעדי לכל הפעולות והמחדלים הקשורים לגישתך ולשימושך באתר ובשירות ולגישה ולשימוש באתר ובשירות על ידי נציג שלך.

סקינדו עשויה (אך ללא כל התחייבות) להגביל את המדיה, הניתנת להעלאה כפרסומת, במספר אופנים: הגבלת סוג הקובץ, גודל הקובץ, או כל תוכן שסקינדו, לפי שיקול דעתה הבלעדי, תמצא לא הולם. סקינדו לא תהיה אחראית למדיה שלך ושל משתמשים אחרים. סקינדו עשויה לאסור את ההשתתפות של בעל אתר או מפרסם מסוים, ללא נימוק כלשהו.

בשימוש באתר או בשירות, הינך מתחייב כי תמנע מביצוע הפעולות הבאות, בכוונה תחילה או בהיסח הדעת או ברשלנות:

 • הפרת התנאים ו/או כל חוק והוראה אחרים שאנו עשויים להודיע בהתייחס לשימוש בשירות;
 • התערבות או שיבוש לרעה של השימוש בשירות;
 • הערמה או השפעה לרעה על מבנה העמלות של השירות, תהליכי התשלומים, או העמלות המגיעות לסקינדו;
 • פרסום מדיה כוזבת, לא מדויקת, לא חוקית או מטעה;
 • העברת פרטי החשבון או המשתמש שלך בסקינדו לגוף אחר ללא הסכמה מפורשת של סקינדו;
 • שימוש ברובוטים, תולעים ויישומים דומים כדי לאסוף ולקבץ תוכן מכל סוג שהוא מהאתר או השירות, כולל מהפרסומות בשירות, או מכתובות אימייל, הצעות והצעות מחיר בשירות;
 • הצגת השירות, האתר או כל חלק מהם במסגרת כלשהי, ללא הסכמה מפורשת וכתובה שלנו;
 • התחזות לאדם או ישות כלשהם, או הצהרת שווא כלשהי בקשר לזהותך, תעסוקתך, התקשרותך או שותפות עם אדם או ישות כלשהם;
 • לאסוף או לעבד מידע אישי של מפרסמים, בעלי אתרים ומבקרים ללא הסכמתם המפורשת;
 • להתחבר לאלמנטים שונים באתר, כגון תמונות, באופן בלתי תלוי בעמודים המקוריים בהם הם מופיעים;
 • פרסום, הפצה, שליחה או כל אמצעי תקשורת אחר באמצעות, או עם האתר, או להפוך לזמין תוכן בשירות, או במהלך השימוש בשירות, כולל הצעות מחיר לפרסומות והצעות של בעלי אתרים, העלולות להיות מובנות כ:
 1. הפרה או פגיעה בקניין רוחני של גופים אחרים, כולל פטנטים, זכויות יוצרים וסימנים מסחריים;
 2. חשיפת קטינים, פרטיהם האישיים או כתובתם ודרכים להתקשרות עימם;
 3. שימוש בוירוסים, טרויאנים, תולעים, תוכנות ריגול וכל יישום זדוני אחר;
 4. עידוד, תמיכה, עזרה, מתן הדרכה או ייעוץ בביצוע פשע, בכפוף לחוקים;
 5. ביצוע עבירה והפרה בזכות פרטיות או פרסום של אדם כלשהו;
 6. פעולה אסורה לפי כל דין, כולל הוראות מגבילות של בית משפט, של פרסום, הוצאה לאור, הפצה, או חשיפה לציבור בכל צורה אחרת;
 7. פרסום תוכן מאיים, מעליב, מטריד, משמיץ, מוציא דיבה, גס, מגונה או גזעני, או מעורר התנגדות בצורה כלשהי;
 8. פרסום מסחרי לא מוסכם (“ספאם”), מכתבי שרשרת, או תכניות פירמידה

הרשמה וחשבון משתמש

הרשמה כבעל אתר או כמפרסם בשירות הינה ללא תשלום. למרות זאת, סקינדו עשויה לחייב בעמלות רישום בעתיד. סקינדו תדרוש עמלות כאלו רק לאחר פרסום הודעה מוקדמת באתר, אך איננו מחויבים להודיע לך אישית על שינוי במדיניות ההרשמה שלנו. אם אינך מסכים לתנאים בהודעה שכזו, או אינך משלם את עמלת ההרשמה שלך לשביעות רצוננו, אזי החשבון שלך בשירות ייסגר.

בעת הרשמתך לשירות תתבקש לספק פרטים אישיים ופרטי התקשרות מסוימים. חובה עליך לרשום אך ורק פרטים אמיתיים, שלמים ומדויקים. מידע כוזב, שגוי, או לא מעודכן עלול למנוע את הרשמתך ולפגום ביכולתה של סקינדו לספק לך את השירות וליצור עימך קשר. אנו נציין באופן מפורש את השדות שחובה למלא בעת ההרשמה. אם לא תמלא את המידע החיוני בשדות אלו, לא תוכל להירשם לשירות.

בכדי להיכנס לשירות, עליך להשתמש בשם ובסיסמה הפרטיים שלך. לחילופין, השירות עשוי לספק לך סיסמה כדי לגשת לחשבונך. סקינדו עשויה מעת לעת ליצור ולדרוש דרכים נוספות או שונות להזדהות ולאימות בכדי להיכנס ולגשת לחשבונך, או בכדי לגשת לשירות.

הינך מתחייב לשמור את שם המשתמש והסיסמה שלך בחשאיות מוחלטת ולהימנע מחשיפתם לאחרים. אנא וודא כי הינך משנה את הסיסמה שלך מעת לעת ולפחות אחת לשישה חודשים.

הינך אחראי באופן מלא לכל תוצאה של כישלונך במתן פרטים אמיתיים, מדויקים ושלמים במהלך תהליך ההרשמה, ולכל שימוש או שימוש לרעה בחשבונך בשירות כתוצאה ממסירת פרטיך למישהו אחר.

הינך רשאי לבטל את חשבונך בכל עת, על ידי שליחת הודעה כתובה לאימייל: support@sekindo.co.il. אנו עשויים לדרוש ממך וידוא של הודעת הביטול שלך על ידי שליחת הודעת ביטול נוספת אלינו, או באמצעות אימייל או בכל אמצעי אחר, כתנאי מוקדם לביטול חשבונך. חשבונך יבוטל 10 ימים לאחר קבלת הודעתך, ומרגע הביטול לא תוכל לגשת לחשבונך.

בכפוף לחוקים, אנו עשויים לחסום באופן זמני או קבוע, להגביל, להשעות, או לבטל את חשבון המשתמש שלך, למנוע ממך גישה לשירות, להסיר תוכן או מדיה שהעלית, שלחת או פרסמת בשירות, כולל הצעות פרסום, הצעות מחיר, וכל התקשרות מסחרית ולא מסחרית ולנקוט באמצעים טכניים ומשפטיים כדי למנוע ממך גישה לשירות ולאתר, אם נסבור כי –

 • פגעת בזכויות השימוש שלך בשירות או באתר; או
 • הפרת את התנאים; או
 • רשמת במכוון מידע שקרי; או
 • ביצעת פעולה או מחדל אשר פוגעים או עלולים לפגוע בנו, או בכל גוף אחר, כולל מפרסמים אחרים או בעלי אתרים אחרים של השירות; או
 • ביצעת פעולה או מחדל אשר עוברים על חוק, תקנה או רגולציה; או,
 • השתמשת בשירות כדי לבצע פעולה לא חוקית, או למטרת אפשור, יישום, סיוע או השפעה על ביצוע פעולה כזו; או,
 • מסרת את שם המשתמש שלך וסיסמתך לאדם אחר; או,
 • נכשלת במילוי תכנית התשלומים שלנו, או הינך בחוב לאדם אחר בהתייחס לעסקה שנעשתה בשירות או באמצעות השימוש בשירות.

סקינדו עשויה, אך איננה מחויבת, לשלוח לך הודעה באימייל על סגירת חשבונך פרק זמין סביר לפני סגירתו.

סגירה או ביטול של חשבונך על ידי סקינדו או על ידך לא תשחרר אותך מכל התחייבות או מחויבות שנוצרה לך בכפוף לתנאים אלו, או מכל התקשרות חוזית אליה נכנסת עם גוף אחר. כל ההוראות של תנאים אלו, אשר מטבעם חלים גם לאחר ביטול חשבון, ימשיכו להיות בתוקף גם לאחר ביטול החשבון, לרבות, אך לא רק, הוראות בדבר קניין רוחני, אחריות, הגבלת אחריות ופיצויים.

דו”חות

בעלי אתרים ומפרסמים הרשומים לשירות יקבלו גישת אונליין לדו”חות פעילות תקופתיים. הדו”חות יכללו סיכום פעילות, כולל פרטים ומידע, כגון מספר הפעמים שפרסומת נצפתה, הוקלקה, היקפים, פרטי עמלות, תשלומים שהועברו ומידע נוסף. אנו עשויים, מעת לעת, להוסיף, להשמיט או לשנות את אופי או היקף המידע שאנו מספקים בדו”חות התקופתיים.

דו”חות אלו, המיוצרים על ידי השירות יהוו ראיה מכרעת ומחייבת לכל נושא הנוגע לשימוש בשירות.

עלויות ותשלומים

ביצוע והשלמת קמפיין פרסומי בין בעל אתר ומפרסם הינו תלוי בתשלום העלויות והעמלות, כפי שמפורטים במדיניות התשלומים. עלויות אלו יכולות להיגבות בידי סקינדו הן כתשלום בודד ונפרד והן כחלק מהתשלום לו בעל האתר זכאי.

חשבונית מס תישלח לכתובת האימייל שהמפרסם הגדיר באתר, לאחר הזמנתה על ידי המפרסם.

חובתו של כל בעל אתר, המשיג הכנסות מפרסום בעזרת סקינדו, לדווח על הכנסות אלו לרשויות המס. סקינדו איננה ולא תהיה כל צד בכל סכסוך בין בעל אתר לרשויות המס. סקינדו מדווחת לרשויות המס על כל תשלום שמועבר על ידה לבעל אתר ועל זהותו של בעל האתר.

כל התשלומים של העלויות והעמלות אינם מותנים בתוצאות הקמפיין הפרסומי ולא יוחזרו. כמו כן, למען הסר ספק, באם השתמש המפרסם בשירותי פרסום הסאונד של סקינדו, ישלם המפרסם בגין כל האזנה של גולש, גם במקרה בו הגולש בחר להשתיק את הפרסומת בעודה מושמעת.

למען הסר ספק, לא יועבר תשלום לבעל אתר, העובד עם קמפיין מבוסס תשלום להמרות, שמקורו בהמרה לא תקינה או לא חוקית, כמוגדר בסעיף “איסור הונאות והמרות לא תקינות” של הסכם זה.

הינך מתחייב ואחראי כי כל אמצעי תשלום שבחרת, כשרשמת הצעת מחיר לפרסום, יאפשר לך לשלם כל עלות, מחיר, הוצאה, מס וכל חיוב כספי אחר במועד שנקבע לתשלום ובהתאמה במדיניות התשלומים. אם אינך משלם את חובותיך אנו עשויים לנקוט בכל הצעדים החוקיים העומדים לרשותנו, לרבות נקיטת הליכים משפטיים, הליכי גביה וכן לחייבך בתשלומים נוספים בגין הוצאות גביה והוצאות משפטיות הכרוכות בגביה.

אנו רשאים לזקוף כל סכום שישולם לנו על ידך, אף אם שולם עבור שירותים שונים, תחילה לפרעון חובותיך כלפינו שטרם שולמו על ידך, ורק לאחר מכן ייזקפו תשלומיך לטובת קבלת שירותים בסקינדו. הינך רשאי להשתמש בשירותים אחרים שביקשת רק לאחר הסדרת חובותיך לשביעות רצוננו המלאה ותשלום מלא של שירותים אלו.

שינויים בתכנית התשלומים ייכנסו לתוקף לפחות ארבעה עשר ימים לאחר הצגת הודעה באתר לגבי השינויים. אף על פי כן, שינויי עלויות זמניים עבור שירותים חדשים ייכנסו לתוקף באופן מיידי לאחר הצגתם במדיניות התשלומים.

הינך מאשר ומסכים בזאת כי סקינדו אינה ולא תהיה צד בכל סכסוך בינך ובין משתמש אחר בשירות או באתר. הינך מסכים כי סקינדו לא תשא בכל אחריות ו/או חבות ו/או חלק בכל סכסוך משפטי ו/או אחר בינך ובין משתמש אחר בשירות או באתר. כן הינך מתחייב להגן על ולמנוע פגיעה בסקינדו במקרה כזה.

סקינדו מפעילה תוכנית שותפים, המאפשרת למשתמשים הרשומים לשירותי האתר להמליץ ולהזמין שותפים נוספים להצטרף לרשת הפרסום המקוונת שלנו. הפניה זו עשויה לזכות אותך בעמלות כספיות, הנגזרות מהכנסות המשתמשים שהצטרפו לשירות בעקבות המלצתך.

על מנת לצרף שותפים חדשים לשירותי האתר, תמסור לך סקינדו קישורית קידום (Link) ייחודית (“הקישורית”), המפנה אל האתר, אותה תוכל להפיץ לצדדים שלישיים העשויים להיות מעוניינים להצטרף לשירות. במידת האפשר, תספק לך סקינדו חומר שיווקי תומך. צדדים שלישיים שיירשמו לשירות באמצעות הקישורית, יזוהו במערכות האתר כמשויכים למשתמש שהפנה אותם (“המשתמשים המשויכים”).

כל משתמש משויך שנרשם באמצעותך יזכה אותך בעמלה בשיעור של 5% (חמישה אחוזים) מהכנסותיו של אותו משתמש משויך מהשירות (“עמלת ההפניה”). עמלת ההפניה תשולם לך במהלך שנתיים (השנתיים הראשונות) במשך תקופת ההתקשרות בין המשתמש המשויך לבין סקינדו בהתאם לכללים הקבועים במדיניות התשלומים. תדפיס או פלט ממחשבי סקינדו יהוו ראיה לאמיתות תוכנם בכל ישוב מחלוקת בין הצדדים ביחס לעמלת ההפניה ובכל הליך בפני ערכאה שיפוטית, מנהלית או אחרת.

מובהר כי לשותף עשויים להיות מספר חשבונות משתמש באתר, כל חשבון בהתאם למשתמש אליו משויך השותף. עמלת ההפניה תשולם לך רק בהתאם להכנסות המשתמש המשויך באותו חשבון המשויך אליך.

עליך להפיץ את הקישורית ו/או כל מידע שיווקי בהתאם להוראות כל דין ובפרט הוראות סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ”ב-1982, האוסר על משלוח “דברי פרסומת” לנמענים שלא נתקבלה הסכמתם לכך, בכתב ומראש. סקינדו לא תשא בכל אחריות ביחס למשתמשים שהפרו את הוראות הדין ביחס להפצת הקישורית.

על-אף האמור לעיל, סקינדו רשאית להפסיק בכל עת את תוכנית השותפים, לרבות תשלום עמלת ההפניה. במידת האפשר, תפרסם סקינדו הודעה באתר על כך זמן סביר מראש. לא תהא לך כל טענה תביעה ו/או דרישה כלפי סקינדו, או מי מטעמה, בגין הפסקת תוכנית השותפים או הפסקת תשלום עמלת ההפניה.

איסור “הונאות” (Frauding) והמרות לא תקינות

הינך מתחייב שלא לבצע בעצמך ו/או באמצעות צד שלישי ו/או לא לעודד, לאשר או להסמיך צד שלישי לייצר צפיות מרמה או שקריות, או הקלקות מרמה על כל פרסומת המוצעת באמצעות השירות, כולל, אך לא רק, בעזרת הקלקות ידניות חוזרות, שימוש ברובוטים או בכלים מחוללים אוטומטיים אחרים או בקשות חיפוש אוטומטיות, או שימוש במרמה בשירותים או תכנות לאופטימיזציה במנועי חיפוש אחרים. כמו כן, הינך מתחייב שלא לבצע בעצמך ו/או באמצעות צד שלישי ו/או לא לעודד, לאשר או להסמיך צד שלישי לייצר המרות (לידים או המרה אחרת מכל סוג) מרמה או שקריות, כולל, אך לא רק, המרות כפולות של אותו משתמש, המרות שווא של משתמש, שאיננו מתעניין במוצר הנמכר וכל המרת שווא אחרת. סקינדו לא תשלם לבעל אתר תשלום שמקורו בהונאות, וכל רווח שנוצר בעקבות הונאה יופחת מחשבונו של בעל האתר.

מצגים ואחריות

אם הינך בעל אתר או שותף, הינך מצהיר, מתחייב ואחראי כי (1) אתה הוא הבעלים של כל אתר שהינך מייעד לשימוש בשירות, או שהינך מוסמך באופן חוקי לפעול בשמו של בעליו של אתר כזה, לטובת מטרות תנאים אלו, וכי (2) אתה מוסמך להתקשר בהסכם בכפוף לתנאים אלו ולקיים את התחייבויותיך על פי תנאים אלה. יתר על כן הינך מצהיר, מתחייב ואחראי כי כל אתר שהינך מייעד לשימוש בשירות וכל תוכן המוצג בזאת: (א) עומד בכל חוק, תקנה, צו ורגולציה; (ב) לא מפר ולא הפר כל חובה כלפי או זכות של אדם או ישות כלשהם כולל, אך לא רק, זכויות קניין רוחני, זכויות פרסום, הזכות לפרטיות, או זכויות או חובות בכפוף להגנת הצרכן, אחריות מוצר, חוזים; וכי (ג) אינו מכיל תוכן של שנאה, לשון הרע, פגיעה בציבור מסוים, הסתה ושאר תכנים האסורים על פי כל דין וכי (3) הינך מתחייב לקרוא ולקיים את תנאי השימוש המופיעים בתיאור כל קמפיין במאגר הפרסומות באתר. כמו כן, הינך מתחייב למלא את הוראות הדין לרבות הוראות סעיף 30 א לחוק התקשורת (בזק ושידורים), תשמ”ב – 1982 האוסרות לשגר דבר פרסומת, בין היתר, באמצעות הודעה אלקטרונית ללא קבלת הסכמת הנמען מראש ובכתב לרבות באמצעות הודעה אלקטרונית או בשיחה מוקלטת.

תתבצע כ – 48 שעות לאחר קבלת הודעה מפורשת מהמפרסם, בה הוא מבקש לעצור את פעילות הקמפיין, וכי (4) הינך מוסמך להתקשר בהסכם בכפוף לתנאים אלו ולקיים את התחייבויותיך על פי תנאים אלה. יתר על כן הינך מצהיר, מתחייב ואחראי כי כל מדיה שהינך מייעד לשימוש בשירות וכי כל תוכן המוצג בזאת: (א) עומד בכל חוק, תקנה, צו ורגולציה; (ב) אינו מפר ולא הפר כל חובה או זכויות של אדם או ישות כלשהם כולל, אך לא רק, זכויות קניין רוחני, זכות פרסום, זכות הפרטיות, או זכויות או חובות בכפוף להגנת הצרכן, אחריות המוצר, או התקשרויות חוזיות; וכי (ג) אינם מכילים תוכן של שנאה, לשון הרע, פגיעה בציבור מסוים, הסתה ושאר תכנים האסורים על פי כל דין.

שמירת מידע

בכל זמן, סקינדו עשויה לבחון, לשמור ולחשוף כל מידע והתקשרויות לפי הצורך על מנת לעמוד בכל חוק, רגולציה, הליך משפטי או בקשה מגוף ממשלתי. למרות זאת, בעשותה כך אין סקינדו מצהירה, מאשרת או מניחה במפורש או במרומז על כל אחריות למידע והתקשרויות אלו.

בקשות להסרת תוכן

סקינדו מכבדת את זכויות הקניין הרוחני של אחרים. כל הבקשות להסרת תוכן, המפר זכויות יוצרים, מהשירות או האתר, כולל פרסומות או חלק מהן, או בקשות נגד להצגה חוזרת של התוכן, בנימוק של טעות או טעות בזיהוי של התוכן, חייבות להתבצע בהתאם למדיניות זכויות היוצרים.

הינך מסכים כי פרסומות שאתה מעלה לשירות, או רוכש באמצעות השירות, עשויות להיות מוסרות, בכפוף להוראות חוק זכויות היוצרים של ישראל.

פרטיות

סקינדו מכבדת את פרטיותך. מדיניות הפרטיות מסבירה את נהלי הפרטיות ועשויה להשתנות מעת לעת. אי לכך מומלץ כי תקרא מדיניות זו מעת לעת. הינך מסכים למדיניות הפרטיות של האתר כפי שתהיה מעת לעת.

קישורים לאתרים אחרים

האתר והשירות עשויים להכיל קישורים לאתרים ולמקורות אונליין אחרים של גופים אחרים (באופן קולקטיבי: “אתרי צד שלישי”). אנו לא מפעילים, או מנטרים אתרי צד שלישי. הינך עשוי למצוא אותם או את המידע ואת התוכן המוצג בהם כלא הולם לדרישותיך, או שתתנגד לתוכן שלהם, או שתמצא אותו מטריד, בלתי הולם, בלתי חוקי או בלתי מוסרי. על ידי קישור לאתרי צד שלישי, אנו לא מאשרים או נותנים חסות לתוכן שלהם, או מאשרים את דיוקם, אמינותם, מקוריותם, מהימנותם, תקפותם, הגינותם או חוקיותם. אנו לא אחראים או מתחייבים לאתרי צד שלישי, או לזמינותם.

קניין רוחני

כל תוכן המפורסם באמצעות השירות עשוי להיות מותנה בזכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות. הינך מצהיר, מתחייב ואחראי כי תציית לכל חוק ולכל הודעות זכויות יוצרים, הגבלות וסימנים המציינים זכויות יוצרים, לרבות סימן זכויות יוצרים [©] או סימן מסחרי [® או TM] המוכל, או מצורף לתוכן הנגיש דרך השירות.

אנו לא טוענים לבעלות על המדיה שהינך מעלה לאתר, או לשירות. למרות זאת, כאשר הינך מעלה מדיה, אתה מצהיר ומתחייב כי הינך הבעלים החוקי של כל הזכויות על מדיה זו או שהינך מוסמך או מורשה על ידי כל הבעלים החוקיים להעלות את המדיה.

על ידי העלאת מדיה לשירות, הינך מעניק לסקינדו רישיון ללא תמלוגים, עולמי, לא בלעדי, שלא ניתן לביטול, לתקופה בלתי מוגבלת להשתמש בכל הזכויות שלך על המדיה, כולל להפיץ (באמצעות רמות שונות), להציג ולבצע את המדיה באופן ציבורי באמצעות השירות, ובאתרים של בעלי האתרים, או בכל אמצעי תקשורת שאנו עשויים לקשר לשירות, להחזיק גיבוי, העתקי ארכיון ומטמון ולהשתמש במדיה בכל אמצעי סביר אחר ביחס למתן השירות.

כל הזכויות, קניינים ואינטרסים, כולל פטנטים, זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, שמות מסחריים, סימני שירות, סודות מסחריים וזכויות קניין רוחני אחרות, וכל חומר בעל כוונה טובה נוסף, בשירות או באתר, כולל קוד מחשב, עיצוב גרפי, תכניות וממשקי המשתמש של השירות הם בבעלות, או ברישיון של סקינדו. מעבר למוסכם מפורשות בתנאים, אינך רשאי להעתיק, להפיץ, להציג או לבצע בציבור, להעניק רשיון, לפרק, לצמצם לצורה קריאה על ידי אדם, להפוך לזמין ציבורית, לאמץ, להשתמש באופן מסחרי, לעבד, לקבץ, לתרגם, למכור, להשכיר, להשאיל, להמיר, לשלב עם תכנות אחרות, לעדכן או ליצור עבודות נגזרות מכל חומר הקשור לזכויות יוצרים של סקינדו או של גוף שלישי בשירות או באתר, בין אם על ידך או על ידי גוף שלישי בשמך, בכל צורה או כוונה, כולל, אך ללא הגבלה על ידי אמצעים אלקטרוניים, מכאניים או אופטיים.

סקינדו שומרת את כל הזכויות על סימני שירות וסימנים מסחריים בשירות ובאתר, וכל סימן ולוגו ישימים אחרים, בין אם רשומים ובין אם לא. אין לאמץ או להשתמש בצורה אחרת בכל שם, סימן או לוגו שזהה, או דומה באופן מטעה לאחד מסימנים אלו.

עליך להימנע מכל פעולה או מחדל העשוי לפגוע, או להכתים את כוונותיה הטובות של סקינדו.

הינך מעניק לסקינדו רישיון ללא תמלוגים, עולמי ולא בלעדי להשתמש בשמך, סימניך המסחריים, סימני השירות שלך וכל לוגו במצגות, רשימות לקוחות, דו”חות כלכליים, רשימות לקוחות באתר, ובכל חומרים שיווקיים אחרים, ופרסומות מכל סוג ובכל מדיה, כולל עמודים ברשת האינטרנט, באנרים, פרסומות צפות וכל פרסומת אחרת.

הסרת אחריות

השירות והאתר ניתנים לשימוש כמות שהם. סקינדו אינה נושאת בכל אחריות ואינה יוצרת כל מצג, בין אם במפורש או במרומז, בכל הקשור לשירות או לאתר, כולל כל אחריות מסחרית, התאמה למטרה מסוימת, איכות, אי הפרה, קניין, תאימות, ביצועים, אבטחה או דיוק.

סקינדו אינה נושאת בכל אחריות לתוצאה של כל שימוש בשירות או באתר לרבות, אך לא רק, ההשפעה של השירות על הכנסות הפרסום שלך.

הגבלת אחריות

סקינדו, כולל פקידיה, הדירקטורים בה, בעלי המניות, עובדים, קבלני משנה, וסוכנים לא יישאו באחריות במידה המרבית המותרת לפי החוק, לכל נזק ישיר, בלתי ישיר, אקראי או תוצאתי, או כל נזק אחר, ואובדן (כולל אובדן רווח ואובדן מידע), עלויות, הפסדים, הוצאות ותשלומים, בין אם חוזי, מוסרי או כל צורת אחריות אחרת, מלבד הזנחות כבירות ועוולות מכוונות, כתוצאה או בהקשר לשימוש או לאי יכולת לשימוש באתר או בשירות, כל כשל, תקלה, או התמוטטות בשימושיות האתר או השירות, כל כשל, או תקלה שנגרמה על ידי צוות סקינדו או כל מי שפועל בשמה, כל תקשורת עם סקינדו, כל הכחשה, ביטול או הפרה של חשבון המשתמש שלך, כל תוצאה הקשורה לשימוש בכל קוד מחשב המסופק על ידי השירות למטרת תפקוד הולם של השירות, כל שמירה, מחיקה, חשיפה וכל שימוש אחר או אובדן של פרטיך האישיים.

בכל מקרה, הפיצוי היחיד יהיה מוגבל לסכום השווה לעלויות ששולמו בהתייחס לשימוש בשירות במשך 6 החודשים הראשונים מרגע ההרשמה.

פיצויים

הינך מתחייב לפצות את, להגן על ולמנוע פגיעה, בסקינדו ובמנהליה, הדירקטורים שלה, בעלי המניות, עובדים, קבלני משנה, סוכנים וכל מי שפועל בשמה, על חשבונך ובאופן מיידי לאחר קבלת הודעה כתובה מסקינדו, וכן לפעול למניעה של כל נזק, אובדן, עלויות, הוצאות ותשלומים, ולשאת בכל הוצאה שתיגרם, כולל שכר טרחה סביר לעורכי דין והוצאות משפטיות, כתוצאה מכל תלונה, טענה, תביעה או דרישה, הנובעות או קשורות לשימושך בשירות או באתר, או הפרתך את התנאים, או כל אחד מהמסמכים, טפסים ומדיניויות הקשורים לתנאים.

שינויים באתר או בשירות

מעת לעת, סקינדו עשויה לשנות את האתר את השירות, עיצובם או תצוגתם, כמו את היקף וזמינות התוכן הנגיש בזאת, ללא מתן הודעה מוקדמת. שינויים מסוג זה מטבעם עלולים לגרום לאי נוחות או אפילו לתפקוד לקוי בתחילה. סקינדו אינה נושאת בכל אחריות ביחס לשינויים אלו או לכל תפקוד לקוי או כשל העלולים להיווצר כתוצאה מכך.

שינויים בתנאים

סקינדו עשויה לשנות את התנאים, כולל אחד או יותר מהמסמכים, טפסים, מדיניויות הקשורים לאלו, מעת לעת. שינויים מהותיים ייכנסו לתוקף 30 ימים לאחר שסקינדו הציגה הודעה ראשונית באתר או בכל אמצעי אחר כגון הודעות באימייל. שינויים אחרים ייכנסו לתוקף 7 ימים לאחר שנעשו. למרות זאת, כל תיקון הנעשה למטרה של עמידה בדרישות החוק ייכנס לתוקף מיידית או כנדרש לפי חוק.

הינך מסכים להיות כפוף לכל השינויים הנעשים בתנאים, כולל שינויים בכל מסמך, טופס ומדיניות הקשורים לאלו. המשך השימוש בשירות או באתר מעיד על הסכמתך לתנאים המתוקנים. אם אינך מסכים עם אחד מהתנאים המתוקנים, הרי שעליך להפסיק כל שימוש נוסף באתר או בשירות.

אנו ממליצים לקרוא מעת לעת את התנאים.

זמינות

זמינות ותפקודיות האתר והשירות תלויים מספר גורמים ואלמנטים, כולל תכנה, חומרה ורשתות תקשורת, המסופקים בחלקם על ידי גוף שלישי. גורמים אלו אינם חפים מתקלות. סקינדו מסירה אחריות או הבטחה כי האתר או השירות יתפקדו ללא כל הפרעה, שיבוש או תקלה, או כי יהיו נגישים, או זמינים בכל זמן, או חסינים מגישות לא מורשות או חפים משיבושים.

חוקים ממשלתיים, סמכויות שיפוט ופתרון ויכוחים

מלבד המצוין ספציפית במדיניות זכויות היוצרים, התנאים וכל המסמכים, טפסים ומדיניויות הקשורים לאלו, כמו גם שימושך באתר או בשירות יהיו כפופים ומפורשים בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ללא מתן אפשרות לבחירה של כל חוק או סתירה בין חוקים או הוראות, בין אם של מדינת ישראל או של כל סמכות שיפוטית אחרת, אשר יגרמו לקבלת חוקים של סמכות שיפוטית אחרת ממדינת ישראל.

הינך מסכים לפתירת כל ויכוח או טענה שעשויות להיות לך כנגד סקינדו ולהגיש לסמכות שיפוטית פרטית במדינה ובבתי המשפט בעיר תל אביב, ישראל.

ללא תלות באמור לעיל, אם הסכום הכולל לפיצוי כספי שהינך מבקש בטענתך כנגד סקינדו הינו נמוך מ – $10,000, הרי שתוכל לבחור בפתירת הויכוח בעזרת בורר מוסכם לפתירת ויכוחים (“ADR”). פתירת הויכוח לפני הבורר הינה בכפוף להסכמה הדדית על זהותו, ובהנחה כי הויכוח ינוהל אך ורק באמצעות התכתבות באימייל או באמצעים אלקטרוניים אחרים, או באמצעות שיחות טלפוניות, וללא הצורך בנוכחות אישית. כל החלטה על פסק דין הניתן בידי הבורר תוכל להיבדק בסמכות שיפוטית מתאימה.

הודעות

סקינדו עשויה ליצור עימך קשר ולשלוח לך הודעות באמצעות אימייל, דואר רגיל, פקס ובכל אמצעי אחר, בעת הצורך מעת לעת. הינך רשאי ליצור קשר עם סקינדו בעזרת אימייל לכתובת contact@sekindo.co.il וקבלת הודעתך תוכר אך ורק אם באמת התקבלה אצל סקינדו.

כללי

התנאים מכוננים את כל ההסכם בינך לבין סקינדו ביחס לשימוש בשירות ובאתר והינם באים במקום כל הסכם אחר. אף ויתור, הרחבה, ייצוג, שינוי, תוספת או המעטה בתנאים, או בהקשר לתנאים, לא ייכנסו לתוקף אלא אם כן הוסכמו באופן מפורש ובכתב על ידי נציג מוסמך של סקינדו.

התנאים אינם יוצרים בשום מובן שותפות, יוזמה משותפת, יחסי עובד מעביד, זיכיון, סוכנות או כל יחסים דומים אחרים בין סקינדו לבינך, ואין דבר בתנאים שיפורש או יובן כמייצר או מייסד יחסים שכאלו.

התנאים יזכו בדין קדימה על כל מסמך, טופס ומדיניות הקשורים לאלו, אלא אם כן צוין ספציפית במסמך שכזה כי הוראה מסוימת הינה מוחלטת על אף הוראות התנאים.

הימנעות שלנו מלדרוש ביצוע הוראה כלשהי של התנאים לא תהווה ויתור על איזה מן התנאים.

בכל עת, סקינדו עשויה להעביר בעלות, זכויות וקניין באתר ובשירות, או חלק מהם לכל גוף שלישי.

אינך רשאי לייעד, להעביר, להסמיך, להעניק רשיון משנה, או למסור בצורה כלשהי זכויותיך וחובותיך על פי התנאים, ללא הסכמה מפורשת וכתובה מראש על ידי סקינדו. כל העברת זכויות שלא כאמור תהא חסרת תוקף.

ועידת האו”ם לחוזי מכירות בינלאומיות של סחורה לא תהיה סמכות לתנאים אלו.

כותרות החלקים השונים בתנאים כתובים רק למטרות נוחות ולא יהיו חלק מפירוש, או הבנה של התנאים.

תנאים אלו חסרי תוקף היכן שנאסר לפי חוק, והזכות לגישה לאתר ולשירות הינה מבוטלת במחוזות משפטיים אלו.

מסמכים מאוגדים

המסמכים הבאים, טפסים ומדיניויות מאוגדים ביחס לתנאים והינם חלק מהתנאים. בעת הבעת הסכמה לתנאים הינך מצהיר על הסכמתך למסמכים אלו:
מדיניות זכויות יוצרים;
מדיניות פרטיות;

הפרדת הוראות

אם הוראה כלשהי של התנאים הינה בלתי חוקית, בלתי תקינה, או בלתי ניתנת לאכיפה על ידי בית משפט מתאים, אזי ההוראה תבוצע ותיאכף עד למידה המרבית האפשרית לפי חוק, ויתר ההוראות של התנאים ימשיכו להיות בעלי תוקף והשפעה מלאים.

דברו איתנו

נותרתם עם שאלות? אנחנו כאן בשבילכם

מלאו את הטופס ואנחנו אתכם בהקדם

שדות המסומנים ב- * הינם שדות חובה
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

פרטי התקשרות

 • כתובותינו

  תל-אביב(HQ)– רח’ ראול ולנברג 2א’, רמת החייל, ת”א

  McCann New York, 622 Third avenue New York, NY 10017

 • דואר אלקטרוני